Press Contacts

Контакти

PR контакти за Canon Европа

За запитвания от страна на медии моля свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Sarah Vloothuis

Имейл: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Rosie Harries

Имейл: Rosie.Harries@canon-europe.com


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Caroline Nicholls (потребител)

Имейл: caroline.nicholls@canon-europe.com

Контакт: Jack Low (професионалист)

Имейл: jack.low@canon-europe.com

Локални контакти за пресата

Canon Австрия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Birgit Stark

Телефон: +43 676 8166 1749

Имейл: Birgit.Stark@canon.at


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Birgit Stark

Телефон: +43 676 8166 1749

Имейл: Birgit.Stark@canon.at


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Birgit Stark

Телефон: +43 676 8166 1749

Имейл: Birgit.Stark@canon.at

Canon Белгия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Filip Vandenbempt

Телефон: +32 2 7220 519

Имейл: f.vandenbempt@canon.be


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Steve Haentjens

Телефон: +32 2 7220 519

Имейл: steve.haentjens@canon.be


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Filip Vandenbempt

Телефон: +32 2 7220 519

Имейл: f.vandenbempt@canon.be

Canon Чешка република

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Jitka Štědroňová

Телефон: +420 225 280 396

Имейл: jitka.stedronova@canon.cz


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Jitka Štědroňová

Телефон: +420 225 280 396

Имейл: jitka.stedronova@canon.cz


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Jitka Štědroňová

Телефон: +420 225 280 396

Имейл: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Дания

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с PR отдели "Потребители", "Корпоративен PR" и "Бизнес клиенти"

Контакт: Andrea Frovin

Телефон: +45 26 79 35 08

Имейл: andrea.frovin@canon.dk

Canon Финландия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Teija Tamminen-Saremaa

Телефон: +358 (0)10 544 4609

Имейл: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Франция

ВАЖНО:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Contact : Amanda Tek

Téléphone : +33 1 85 14 46 95

Email: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Contact : Cécile Thibault

Téléphone : +33 1 85 14 46 97

Email : cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Германия

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

Имейл: canon-presse@ranieri.agency


Anfrgen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck / Kopiersystemen, Produktionsdruck, софтуер, работни процеси-решения

Канон Ansprechpartner: Катарина Лазар

Имейл: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

Имейл: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

Имейл: bettina.steeger@canon.de

Canon Гърция

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

За връзка с: Drossos Drossos, Canon Гърция

Телефон: +30 210 7454 651

Имейл: Drossos.Drossos@canon.gr


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

За връзка с: Drossos Drossos, Canon Гърция

Телефон: +30 210 7454 651

Имейл: Drossos.Drossos@canon.gr


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

За връзка с: Drossos Drossos, Canon Гърция

Телефон: +30 210 7454 651

Имейл: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Унгария

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

PR контакт

Контакт: Viktória Oláh

Имейл: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ирландия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

Имейл: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Телефон: 01737 220 000, моля, поискайте да говорите с член от PR екипа

Canon Италия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с PR отдели "Потребители", "Корпоративен PR" и "Бизнес клиенти"

Контакт: Comunicazione & Immagine

Телефон: +39 02 4548 1680

Имейл: info@comunicazione-immagine.it

Canon Холандия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Marieke van der Made

Телефон: +31 (0)73 – 68 15 232

Имейл: M.van.der.Made@canon.nl


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Marieke van der Made

Телефон: +31 (0)73 – 68 15 232

Имейл: m.van.der.made@canon.nl


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Judith Snel

Телефон: +31 (0)20 714 9210

Имейл: J.Snel@canon.nl

Canon Норвегия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Siw Holmgren

Телефон: +47 934 66 355

Имейл: siw.holmgren@canon.no


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Siw Holmgren

Телефон: +47 934 66 355

Имейл: siw.holmgren@canon.no


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Siw Holmgren

Телефон: +47 934 66 355

Имейл: siw.holmgren@canon.no

Canon Полша

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Joanna Stankiewicz

Телефон: +48 22 430 60 91

Имейл: joanna.stankiewicz@canon.pl


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Katarzyna Kluza

Имейл: katarzyna.kluza@canon.pl


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Joanna Stankiewicz

Телефон: + 48 22 430 60 91

Имейл: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Португалия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Ana Cristina

Телефон: +351 21 470 4037

Имейл: ana.cristina@canon.pt


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Ana Cristina

Телефон: +351 21 470 4037

Имейл: ana.cristina@canon.pt


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Goreti Pedrosa

Телефон: +351 214 704 000

Имейл: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Румъния

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Dana Pelin

Телефон: 0040.21.300.54.03

Имейл: dana.pelin@canon.ro


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Dana Pelin

Телефон: 0040.21.300.54.03

Имейл: dana.pelin@canon.ro


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Dana Pelin

Телефон: 0040.21.300.54.03

Имейл: dana.pelin@canon.ro

Canon Русия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с PR отдели "Потребители", "Корпоративен PR" и "Бизнес решения"

Контакт: Elmira Alieva

Телефон: +7 495 2585600

Имейл: elmira.alieva@canon.ru

Canon Словакия

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Tomáš Feč

Телефон: +421 248 228 716

Имейл: tomas.fec@canon.sk


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Tomáš Feč

Телефон: +421 248 228 716

Имейл: tomas.fec@canon.sk


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Tomáš Feč

Телефон: +421 248 228 716

Имейл: tomas.fec@canon.sk

Canon Южна Африка

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с PR отдели "Потребители", "Корпоративен PR" и "Бизнес решения"

Контакт: Dana Eitzen

Телефон: + 27 12 675 4900

Имейл: pr@canon.co.za

Canon Испания

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Elena Martel

Телефон: +34 915 384 563

Имейл: e_martel@canon.es


За връзка с PR отдел "Бизнес решения"

Контакт: Elena Martel

Телефон: +34 915 384 563

Имейл: e_martel@canon.es


За връзка с PR отдел "Потребителски продукти"

Контакт: Magadalena Moya

Телефон: +34 915 384 626

Имейл: M_moya@canon.es

Canon Швеция

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

Обща информация за контакт:

Свържете се с: Linn Kryss

Телефон: +46 739788510

Имейл: linn.kryss@canon.se


Контакт PR B2B: Åsa Törnquist

Телефон: +46 73 988 64 35

Имейл: asa.tornquist@canon.se

Canon Швейцария

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Alex Hirzel

Телефон: +41 (0)76 313 39 09

Имейл: presse@canon.ch


B2B PR

Контакт: Alex Hirzel

Телефон: +41 (0)76 313 39 09

Имейл: presse@canon.ch


B2C PR

Контакт: Fabienne Braunschweiler

Телефон: +41 (0)76 333 04 04

Имейл: presse@canon.ch

Canon Турция

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:

За връзка с отдел "Корпоративен PR"

Контакт: Beyza Carkaci

Телефон: +90 216 5716830

Имейл: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon Великобритания

За запитвания от страна на медии, моля, свържете се със:


Имейл: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Телефон: 01737 220 000, моля, поискайте да говорите с член от PR екипа


Може да се заинтересувате също и от